Wrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
69 000 PLN
Cena za m2
4 928,57 PLN
Powierzchnia
14 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
382/1693/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż samodzielne, własnościowe z KW, pomieszczenie warsztatowo- magazynowe , znajdujące się przy ulicy Jagiellończyka we Wrocławiu.
Lokal w plombie, wejście od podwórka.
Jedno duże pomieszczenie, które można zaadoptować na biuro, pomieszczenie sanitarne , a do tego duża antresola do zagospodarowania na przykład na magazyn.

Ofertę poleca Patrycja Paszko, tel. 737-169-771


Więcej ofert na www.dziwosz.pl
Zapewniamy bezpłatną i fachową obsługę kredytową.
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz maja charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa:
Katarzyna Dziwosz licencja nr 6860.

Kontakt

POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ

Telefon:
693063522
E-mail:
dziwosz@dziwosz.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ z siedzibą w Wrocław (53-312) przy Drukarska 30/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).