Wrocław

al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
379 000 PLN
Cena za m2
7 895,83 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2006
Czynsz administracyjny
420 PLN
Numer oferty
31673/1693/OMS
Balkon
Tak
Cena z miejscami parkingowymi
379 000 PLN
Wyposażona kuchnia
Tak
Cena z wszelkimi dodatkami
379 000 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem zlokalizowane przy ulicy Boya Żeleńskiego , na osiedlu z 2006 roku , wybudowanego przez firmę DACH BUD. Mieszkanie mieści się na 3 pietrze, w bloku jest winda.
Dwa przestronne pokoje, osobna kuchnia,łazienka, duży przedpokój i balkon. Mieszkanie jest jasne, przestronne i umeblowane.
Znajduje się od wewnętrznej strony budynku. Obecnie jest wynajmowane, można przejąć najemców , wraz z kupnem mieszkania.
Od razu mieszkanie pracuje na siebie.
Budynkiem zarządza firma Fontis, która planuje remont elewacji i powiększenie miejsc parkingowych dla mieszkańców na wewnętrznym patio, za szlabanem.
Miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta i wrocławskimi uczelniami ( tramwaje, autobusy tuż obok) , dlatego z wynajmem nie ma problemu. W pobliżu duże i małe sklepy, a także doskonała domowa jadłodajnia.
Do mieszkania można dokupić garaż.

Ofertę poleca Patrycja Paszko, tel. 737-169-771

Więcej ofert na www.dziwosz.pl
Zapewniamy bezpłatną i fachową obsługę kredytową.
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz maja charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa:
Katarzyna Dziwosz licencja nr 6860.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Patrycja Paszko

Patrycja Paszko

Mobile:
601476326
Email:
patrycja@dziwosz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ z siedzibą w Wrocław (53-312) przy Drukarska 30/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).