Radwanice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
120 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
6
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1989
Numer oferty
1141/1693/OLW

Opis nieruchomości

Parter domu o powierzchni 120mkw przystosowany pod punkt żłobkowo przedszkolny. 2 osobne wejścia do budynku umożliwiają prowadzenie właśnie 2 punktów.
1 wejście z salą 44mkw, łazienka, duży korytarz i pokój na biuro, 2 wejście z salą 30mkw, łazienka, duża łazienka, duży korytarz. Dla obu przestrzeni w środku znajduje się kuchnia, która obsługiwała obie grupy dzieci, które jadły posiłki gotowane na miejscu, a nie kateringowe.
Lokal uzyskał wszelkie wymagane pozwolenia na prowadzenie takich punktów.
przy budynku jest ogródek do dyspozycji dzieci. Wjazd na posesję jest z obu stron tj od ul. Wrocławskiej i od ul. Wałowej.
Miejsce nadaje się również na prowadzenie dziennego pobytu dla ludzi starszych.

Ofertę poleca Katarzyna Dziwosz tel. 693 063 522

Więcej ofert na www.dziwosz.pl
Zapewniamy bezpłatną i fachową obsługę kredytową.
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz maja charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa:
Katarzyna Dziwosz licencja nr 6860.

Kontakt

Katarzyna Dziwosz

Katarzyna Dziwosz

Telefon:
693063522
Email:
kasia@dziwosz.pl
Numer licencji:
6860

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI DZIWOSZ z siedzibą w Wrocław (53-312) przy Drukarska 30/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).